Yaz, Yapıştır

 

YAZ, YAPIŞTIR

Basım alanında 1988’den bu yana faaliyette bulunan Umur Basım, üretim ve hizmet süreçlerine getirdiği yeniliklerle sektörün gelişimine öncülük ediyor. Alanında birçok ‘ilk’e imza atan Umur Basım, yatırımları ve müşteri memnuniyetine yönelik çalışmalarıyla, her biri ayrı bir uzmanlık ve farklı makine parkı gerektiren 8 ürün grubunda üretim yapıyor. Her ölçekte kuruma hizmet vermenin yanı sıra değişik ülkelere ihracat da yapan Umur Basım, portföyündeki yaklaşık 20.000 aktif müşterisiyle sektördeki liderliğini sürdürüyor. Bu liderliğine, 1996 yılından bu yana pazarda yer alan ‘kendinden yapışkanlı not kağıdı’ üretiminde Türkiye’nin ilk markası Umur Notes markasıyla devam ediyor.

Ofis içi kullanım, müşteri bilgilendirme ve promosyon amaçlı kullanılan Umur Notes ürünleri pastel, neon, floresan serilerindeki geniş renk yelpazesinde sunuluyor. Tescilli/tescilsiz tüm ürünler kişiye, kuruma veya konuya özel şekilde üretiliyor. Yapıştırıldığı alanda markanın defalarca hatırlanmasını sağlayan Umur Notes ürünleri birden fazla kez kullanılabiliyor.

Uzman grafik tasarım ekibi ile talebe uygun yaratıcı çalışmalar geliştirerek firmaya özel ürünler üreten Umur Basım, lansman ya da proje dönemleri için müşterisinin ürünü şeklinde Umur Notes üreterek marka konumlandırmasına katkıda bulunuyor.

Üretiminde su bazlı yapışkan kullanarak solvent kullanımına son veren teknolojisi ve uluslararası standartlarıyla Umur Notes, Club of Notes’da Türkiye’nin tek temsilcisidir.


ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Masaüstü Z Tipi Kutulu Notes, Kartvizitlikli Notes, Takvimli Notes, Kalemlikli Notes, Defter Notes, Takvimli Defter Notes, CD Cepli Notes, Sert Kapaklı Notes, Sıvama Klasörlü Ürünler, Özel Şekilli Kesimli Ürünler, Standart Notes Ürünler, Spiralli Defter Ürünler, Mıknatıslı Ürünler, Kapaklı Notes Ürünler, Notes Kırımlı Ürünler, Yan Yüzey Baskılı Ürünler, Z Tipi Notes Ürünler